piątek, 19 maja 2017

DT Przyda się! - Komunijna Księga gości oraz podziękowania

Mamy maj, a więc czas pięknie kwitnącej zieleni oraz cotygodniowe święta zwanego Komuniami! To bardzo ważny czas w życiu młodego człowieka zatem trzeba go bardzo wyjątkowo uczcić.
Tym razem przedstawiam Wam komplet jaki przygotowałam ostatnio dla pewnego chłopca. Album komunijny wykonałam na wzór TEGO albumu. Jeśli chodzi o księgę gości, mama chłopca zażyczyła sobie równie zdobioną jak album. Wykorzystałam papiery scrapbooking Lemoncraft z kolekcji Gossamer blue, które są przepiękne i nadają się na przeróżne okazje. W przypadku komunii użyłam jedynie niebieskich odcieni z beżem, dodatkowo rozjaśniając białymi koronkami z dziurkacza. Ponieważ jest to księga gości posiadać musi miejsce na wpisy. Aby nie były bardzo regularne zaokrągliłam rogi i przykleiłam je za pomocą taśmy piankowej dwustronnej.

Do kompletu z albumem oraz księgą pojawiły się również urocze podziękowania w formie pudełeczek 7x7cm na małe "co nieco" ;) Przy ich wykonywaniu niezawodna stała się bigownica Marthy Stewart, bez której prawdopodobnie poległabym już przy trzecim pudełeczku ;) Tak jak w przypadku albumów postawiłam tutaj na odcienie niebieskiego z Lemoncraft. Całość stanowi idealne dopełnienie. Jest jasno, elegancko i chłopięco z odrobiną mojego akcentu, a mianowicie kilku kwiatów, przeszyć i warstw!

Po szczegóły wykonania tego projektu odsyłam na bloga Przyda się!

Pozdrawiam
Ola

1 komentarz: