środa, 23 września 2015

Podziękowania i winietki dla gości weselnych

Witam,
dwa tygodnie temu odbył się mój jeden z najważniejszych dni w życiu. Podbrałam się z najprzystojniejszym  i najcudowniejszym z Panów <3
Dopisała nam pogoda jak i cudowni goście! Specjalnie dla nich przygotowałam niewielki upominek. Miał być droby, ale wyjątkowy. W tym celu bardzo pomocna stała się Grafika Janet oraz bardzo zdolna Wiola - bez której nie powstałby ten projekt!!! DZIEKUJĘ!!
Z pomocą również przyszła tablica WeRMemory Keepers o której w daleszej części jeszcze opowiem.

Pudełeczka wykonałam z papieru Lemoncraft, a więc dość grubego ok 250g. Po kilku razach nauczyłam się, że aby pudełeczka były subtelne należy delikatnie obchodzić się z bigowaniem, gdyż dość łatwo można porwać papier. Jeśli zaś chodzi o docinanie. Tutaj poszło troszkę ciężej, bo do przycinania trzeba użyć znacznej siły, a wykonująć 180 pudełeczek polecam zmieniać dłonie albo wykorzystać kogoś z rodziny :P Przy ok 100 pudełeczku tablica odmówiła posłuszeństwa. Zacięła się na dobre i nie chciała ruszyć. Przyznam, że gotowa ją byłam wyrzucić do kosza jednak... Tutaj baaaardzo pomocny okazał się mój mąż (oj jak to brzmi :* ), który rozebrał ją na części pierwsze, podszlifował i.... teraz tablica działa bez zarzutu.
Poza tym drobnym incydentem mogę ją szczerze polecić - pudełeczka są wprost rozkoszne :)


W pracy wykorzystałam:
*tablice do pudełek
*papiery Lemoncraft
*grafikę Janet Tą

Pozdrawiam

2 komentarze:

  1. Gratulacje dla was i dużo, dużo miłości na nową drogę życia :)
    Prezenciki są urocze, świetny pomysł i jeszcze ta spersonalizowana grafika - rewelacja :) A ich ilość - no nieźle się natworzyłaś :) dobrze, że współpraca z mężem była ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje i dużo szczęścia. Prezenciki cudne!!!

    OdpowiedzUsuń