środa, 26 lipca 2017

DT ART GRUPA - Życie pełne kolorów / Colorful life

Nasze życie jest pełne kolorów. Ciemnych i jasnych, od różowego po czarny :D Dokładnie tak samo jak nasze lata życia, czasami lepsze niż inne ;) Co jednak powinno być dla nas najważniejsze to trzymanie się tych dobrych wspomnień, aby nigdy ich nie zapomnieć i zdecydowanie więcej ich tworzyć! Zatem do dzieła!
Life is full colours. Bright and dark, from pink to black ;) The same as our years of living, sometimes better than the other ;) The most important thing to remember, is that we should stick to our happy time, never forget it and make more of them! So let's do i!

W tym wyzwaniu na łamach Art Grupa ATC chciałabym, abyście użyli wszystkich kolorów jakie macie na jednej stronie art journala. Tak aby przedstawić jak bardzo nasze życie jest kolorowe. Spróbujcie nakładać na siebie kolory, mieszać, chlapać, ciapać... ale co najważniejsze, świetnie się bawcie! Namalujcie w art journalu swoje bardzo kolorowe emocje. Niech Wasza strona będzie tak kolorowa jak tego chcecie w tym konkretnym momencie! :)

W swojej pracy wykorzystałam akwarele w kostkach oraz akwarelowe markery z dużą ilością wody i nagrzewnicy :) Powodzenia!I want you to try using all the colours that you have on one art journal page with this challenge in ART CRUPA ATC blog. To show how colorful our life is. Try to mix them, blend them... but first of all simply have wonderful fun. Create your emotions with colours. Let your page be as colorful as you want it to be in this particular moment :)
On my page I used solid watercolors and watercolour markers with a lot of water and the heat gun, this is how I got this effect. Good luck! 


UŻYTE MATERIAŁY / SUPPLY LIST
Art journal A5 Piątek 13 art journal
 Ecoline marekers
Watercolor solid Renesans

3 komentarze: