poniedziałek, 19 czerwca 2017

DT Craft Passion - Ramka dla nowożeńcow / Wedding frame

Zatem stało się!! Moje serce zdecydowanie podbiły kwiaty z foamiranu. Przyznać się Wam muszę, że prace robione bez ich użycia często gęsto (w moim odczuciu) są jakieś puste. Brakuje mi tej lekkości jaką wprowadza choć jeden piankowy kwiat. Uwielbiam łączyć je z papierowymi, których również jestem fanem. A przy dużych projektach, takich jak poniższa ramka, po prostu nie może zabraknąć foamiranu!
So it happened !! My heart conquered the foamiran flowers definitely. To admit, I have to say that works done without them are often (in my opinion) so empty. I miss the lightness of a single flower foam. I love to mix them with paper one, which I am also a fan of. And with large projects such as the following frame, you just can not miss the foamiran! 


Bardzo dobrze odnalazłam się wśród pianki właśnie z pomocą wykrojników Craft Passion, a komplet Kwiatów nr 5 zdecydowanie stał się moim ulubionym do miętoszenia i formowania idealnych płatków. W ślad za nim Craft Passion spełniło moje oczekiwania co do odpowiednich do nich listków wprowadzając na rynek wykrojnik Gałązki nr 4, które są lekkie i zgrabne, po prostu idealne dla mnie! A Wy? Macie jakieś swoje ulubione wykrojniki Craft Passion? 
I found myself in the foam just with the help of Craft Passion dies, and set of  Flowers no.5 has definitely become my favorite one to chop and mold the perfect petals. Nesxt to it, Craft Passion fulfilled my expectations for the appropriate leaves by introducing the Spring no.4, which are lightweight and neat, simply perfect for me! And how about you? Do you have your favorite Craft Passion dies yet?
UŻYTE MATERIAŁY / SUPPLY LIST
Wykrojniki Craft Passion dies
Tekturki Snip Art Chipboards
Pozostałe Materiały Przyda się other material
Papiery Lemoncraft Papers
Kwiaty I am roses flowers

Ściskam cieplutko / Hugs

6 komentarzy:

 1. Śliczne te kwiaty. ..juz od dawna obserwuje jakie kwiatowe cuda robisz i jestem nimi zachwycona:-)
  I ta kolorystyka - zero nudy:-) Ta kartka wprost kipi energią:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czarujesz tymi kwiatami juz od dawna, podziwiam , podziwiam i się zachwycam :) Mam pytanie- gdzie kupujesz te piekne ramki? Czy to ikea?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję <3 Uwielbiam ich efekt, nawet się nie spodziewałam, ze foamiran podbije moje serce ;) Ramki to Ikea - polecam! Z tym, ze nalezy bardzo dokladnie obejrzeć każdą sztukę, bo zdarzają się wadliwe i to dość często!

   Usuń
 3. Tak myślałam, że to Ikea, widziałam podobne na ich stronie. ale do samego sklepu mam daleeeko. Szkoda, ze wysyłkowo nie maja dostawy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mają?? Wydawało mi się, że można zamówić, ale jak kolwiek by to nie było odradzam! Ostatnio przejrzałam 30 szt nim wybrałam 2, wiec na prawdę trzeba na to zwrócić uwagę.

   Usuń