sobota, 11 marca 2017

DT Przyda się - Książki / Books

Witam,
dziś przedstawiam mój kolejny wpis do Art Journala. Tym razem będzie o książkach. Udało mi się w końcu odnaleźć trochę więcej czasu dla samej siebie i dość często ostatnimi dniami sięgam po książki leżąc już w łóżku. Nim zasnę zdążę, choć na chwilę, zatracić się w przygodach moich bohaterów. To oderwanie od rzeczywistości jest tym bardziej owocne, bo i sny wtedy stają się kolorowsze :)


I taki własnie jest mój wpis. Kolorowy! Wybrałam odcienie pastelowe sięgając po mgiełki Pentart oraz 13Arts. Tło stanowią strony, jednej ze starych książek przyklejone na żel medium i potraktowane gesso. Reszta to czysta fantazja wyławiająca się z pośród artystycznych zacieków i chlapań. Nie mogło również zabraknąć woskowych złoceń. Gdyż właśnie książki są nieocenioną kopalnią złota! 


W pracy wykorzystałam

4 komentarze:

 1. Piękna karta! Zgadzam się, że książki są ogromną kopalnią złota!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały wpis ...uwielbiam Twoje journale! Mega :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś pięknego... Powinnaś zrobić kiedyś wernisaż albo wystawę swoich dzieł, są cudowne! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za te cudowne słowa! Są niezwykle budujące! Dziękuję, że jesteście! A co do wystawy - moj artjournal to na razie jeden notes, wiec zmiesciłabym się na 30cm kwadratowych! :) Ale w przyszłośći na pewno będzie tego więcej :D

  OdpowiedzUsuń