piątek, 15 lipca 2016

Urodzinowy BLOG HOP w Przyda się

Wykorzystałam


Pozdrawiam


21 komentarzy:

 1. Moje scrapbookingowe marzenie jest chyba proste- chcę mieć ciągle pomysły i czas na realizację pomysłów, nawet tych najdziwniejszych i najbardziej nietypowych :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna i elegancka kartka :)
  Marzeniem moim jest posiadanie własnej pracowni, z mnóstwem półeczek na przydasie, miejscem do scrapowania i do fotografowania prac. To będzie mój kącik w którym będę mogła napić się kawy i tworzyć przy dźwiękach ulubionej muzyki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Móc tworzyć i uczyć maluchy jak można spędzać czas bez "białych ekranów" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje scrapbookingowe marzenia, to cała "biblioteczka" papierów scrapowych, nowiutki scraproom z pięknymi białymi mebelkami i nie kończąca się kasa na przydasie :-P

  OdpowiedzUsuń
 5. Więcej kreatywności, miejsca na tworzenie i niewyczerpujące się źródełko kasy na przydasie (podobnie jak u Justyny :)))
  Śliczna kartka!

  OdpowiedzUsuń
 6. Moim marzeniem scrapowym jest tworzenie nie tylko dla rodziny, ale na szerszą skalę. Marzy mi się połączyć pasję z przyjemnością, mieć swój sklep scrapowy i zarażać kolejne osoby scrapbookingiem :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Trafiłaś w samo sedno, bo ostatnio przyczepiła się do mnie myśl i nie chce odpuścić :)
  Chciałabym poprowadzić warsztaty mediowe. Może kiedyś mi się uda, bo przecież marzenia są po to, żeby je realizować ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. wow, świetne pytanie, moim marzeniem jest udział w warsztatach i pojechanie na zlot. Jakoś zawsze mam za daleko, a jazda z dwójkom maluchów na warsztaty... Juz to sobie wyobrażam ;) pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 9. ...moje scrapbookingowe marzenie? hmmm marzę o własnym kąciku nawet niewielkiej pracowni, gdzie będę mogła spokojnie tworzyć. Na razie wędruję z przyborami między salonem a sypialnią - w zależności co "wolne" ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Moim scrapbookingowym marzeniem jest by móc tworzyć bez przeszkód. Ostatnio nawet w pracy przyłapałam się na tym, że nie myślę o robocie tylko jaką zrobić następną kartkę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Kurcze, chyba nie mam takich bo zawsze wydaje mi się że napewno więcej się nie nauczę bo nie będę umiała więc cieszę się tym co uda mi się nauczyć na teraz. Bardzo dużo jeszcze przedemną pracy ale i tak już dzięki takim aniolom jak wy wiem. Także obym mogła jak najdłużej od was się mogła uczyć. Dziękuję bo moja samotność dzięki temu jest barwniejsza.

  OdpowiedzUsuń
 12. Naszym marzenie jest mieć własny sklepik z pamiątkami, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i będzie chciał wracać.
  Motto jakie nam przyświeca to cytat Paulo Coelho "...możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest fascynujące"
  dlatego liczymy, że ono się spełni, bo przecież marzenia się spełniają
  pozdrawiamy
  Iwona i Beata

  OdpowiedzUsuń
 13. A ja swoje scrapowe marzenia spełniam krok po kroczku :) Najpierw bardzo chciałam wziąć udział w profesjonalnych warsztatach z jakąś uznaną scraperką - i voila, trafiłam na zajęcia z Czekoczyną. Później zamarzyła mi się maszynka tnąca, więc postarałam się o własną Nelę (i stos wykrojników do tego... ale to inna historia ;-) ). Teraz chodzi mi po głowie mała pracownia, pod szyldem której mogłabym wystawiać własne prace i organizować twórcze meetingi, czekajcie więc na takie miejsce na polskiej mapie rękodzielniczej ;-)

  OdpowiedzUsuń
 14. Człowiek bez marzeń, to nie człowiek. Bo każdy jakieś ma. Ja mam proste, zwyczajne, może oklepane.
  Marzę o tym, aby nauczyć się szyć na maszynie. Potem wyszywać na kartkach, notesach i scrapach.

  OdpowiedzUsuń
 15. Moje marzenie - by moje hobby stało się pełnoetatową pracą :) by twory były należycie doceniane i prze klientów pod niebiosa wychwalane :) chciałabym mieć swój kącik twórczy, bo aktualnie przyda się znajdują się w caaaaałym mieszkaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Moje marzenie - taka pierwsza myśl to chciałabym osiągnąć wysoki poziom w mediowaniu, chciałabym się tego nauczyć na tyle bym nie mogła się napatrzeć na to co stworzyłam, chciałabym mieć do tego odpowiednie zaplecze produktów, a na sam koniec to takie skryte marzenie by to co robię moja pasja mogła stać się pracą etatową :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest fascynujące. Ja swoje marzenia jeszcze trzymam na uwięzi, dopiero uchyliłam nieśmiało drzwi i odkryłam, że tworzenie sprawia mi niewiarygodną przyjemność. Marzeń związanych ze scrapbookingiem mam mnóstwo, od tych górnolotnych o własnej pracowni do tych malutkich o zwykłej maszynce Big Shot... :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Beautiful project! Thanks so much for participating in the Cheery Lynn Designs Challenge this week and good luck.

  OdpowiedzUsuń
 19. Stunning project. Thanks for joining in the challenge at Cheery Lynn Designs and good luck.
  Julie x

  OdpowiedzUsuń
 20. Gorgeous! Thanks so much for joining us at Cheery Lynn Designs this week and good luck in the draw.

  OdpowiedzUsuń
 21. Wow just beautiful. Thanks for joining the Cheery Lynn Designs challenge. Best of luck to you

  OdpowiedzUsuń