czwartek, 12 maja 2016

DT Przyda się - Kartka komunijna z okienkiem

Dziś chciałabym pokazać Wam moją wersję na kartkę komunijną z okienkiem. Dostałam niedawno zamówienie na jedną komunię od 5 różnych osób. Wiadomo, że mój styl pracy jest jednolity, ale nie chciałam aby kartki, które otrzyma chłopiec były w identycznym charakterze. Pojawiło się i pudełko i książka i 3 różne kartki. Jedną z nich przedstawiam Wam dziś.
Tą wersję robiłam pierwszy raz. Jako okienko wykorzystałam wykrojnik MD Passe-partout w owalu. Świetnie się sprawdził, gdyż zarówno miałam gotowy owal do wycięcia jak i również piękną zdobioną koronkę, która zachodzi na środek otworu. Praca pozostała skromna, ale wyrazista. Dodam jeszcze, że przy układaniu (wyginaniu) w ten sposób papieru wierzchniego świetnie sprawdził się papier UHK. Każda kolekcja jest sztywna i nie musimy się martwić, że gdzieś się porwie. Idealne zachowuje swój kształt!

Pozdrawiam

5 komentarzy:

 1. Prześliczna :) Fajnie wygląda wygięta warstwa z okienkiem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo efektowna forma - śliczna kartka!

  OdpowiedzUsuń
 3. WOW FACTOR!! Inspiring is what this is for. I adore the colors, layout and details you used. Thanks so much for sharing your amazing inspiration with us at Creative Knockouts Doily Challenge.

  Tamie DT

  OdpowiedzUsuń
 4. These are such gorgeous dies! I love how elegant this looks and there are so many wonderful details.

  Thank you for joining us at Creative Knockouts for our Doily Delight challenge.

  OdpowiedzUsuń