niedziela, 30 lipca 2017

DT Craft Passion - Ślubne pudełko / Wedding box

Odkąd zaczęłam zabawę ze scrapbookiniem mam kilku swoich wiernych klientów. Jedna z nich jest Pani, która zawsze zamawia duże pudełka, takie jak to poniżej. Wielkość 15x15cm z całkiem sporym tortem. Robiąc je od razu wiedziałam, ze świetnie nadadzą się do niego foamiranowe kwiatuszki. Wystarczająco duże w dokładnie takich kolorach jakie bym chciała, bo ręcznie robione :) Do tej pory pamiętam zdziwienie klientki, kiedy przez telefon powiedziałam,żeby przyjechała trochę później po pudełko bo muszę jeszcze kilka kwiatów namietosić ;) Kiedy zobaczyła pudełko oniemiała! Bardzo jej się spodobało - a Wam jak się widzi? Nie za mocne kolory? ;)
Since my beginning with scrapbooking I have few regular customers. One of them is lady who always order big boxes like the one below. This is 15x15cm with quite big cake. This time I knew that foamiran flowers will be the best idea for this cake. Big enough with every colors that I will choose them to be :) I still remember her wonderment when she wanted to come for the box and I said to her that she must wait a bit longer because I need to squeeze some more flowers. When she saw this juicy box she was absolutely delighted and how you are feeling about it? Not to much fresh colors? ;)

UŻYTE MATERIAŁY / SUPPLY LIST
Materiały Przyda się materials
Wykrojniki Craft Passion dies
Papiery Lemoncraft papers

2 komentarze:

  1. Oryginalne kolory :-D Ślubnej takiej kolorystycznie jeszcze nie widziałam . Jest radośnie i kolorowo i tak ma wyglądać życie młodej pary :-D Kwiaty cudne !!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowne pudełeczko, idealne na letnie upały! Piękne!

    OdpowiedzUsuń