wtorek, 10 stycznia 2017

DT Przyda się - Zimowe wspomnienia WARSZTATY

Przychodzę do Was z mocno zimowym LO. Nadmienię, że jest to praca 3D, ale praktycznie bez użycia kosteczek. Jedynie same zdjęcia potrzebowały odrobinę wyniesienia, wiec tutaj skusiłam się na kawałek pudełka od Przyda się!

Resztę szczegółów powstawania tejże pracy będziecie mieli okazję poznać na warsztatach, którę będę prowadzić w Warszawie już 18 lutego. Opowiem co z czym się je i dlaczego. Będziemy bawić się papierem, mediami, tekturkami i stemplami. Wytłumaczę na czym polega tworzenie LO oraz przedstawię technikę kryjącą się za ową pracą. Natomiast każdy z uczestników dostanie super przyjemne zadanie stworzenia przez siebie pracy wg moich wskazówek. Zatem nie gra roli czy jesteś już obeznany z mediami i poszerzasz wiedzę, czy też dopiero rozpoczynasz tę cudowną zabawę każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. A Ci którzy boją się, że mogą nie podołać - proszę się nie martwic na zapas. Od podstaw poznacie szczegóły projektu i mediów, będziemy razem, więc z pewnością się uda!

Pracę zgłaszam na wyzwanie / I enter this project into following challenges

 

Jeszcze raz serdecznie zapraszam na fantastyczną zabawę z mediamiW pracy wykorzystałam


8 komentarzy:

 1. Cudny. Aż czuje się mróz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne są te mediowe, bardzo zimowe prace:). Szkoda, że Warszawa leży tak daleko ode mnie:(. Życzę wspaniałej zabawy na warsztatach i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. zimowe az sie patrzy, az słychać skrzypienie śniegu pod nogami:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny layout! Podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna mediowana praca :)
  dziękuję za udział w wyzwaniu na blogu egoCraft :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne LO.dziękuję za udział w wyzwaniu egoCraft.

  OdpowiedzUsuń
 7. Невероятно красивая работа!Спасибо за участие в задании.Московский скрап клуб.

  OdpowiedzUsuń